/* BURADAN */ /* BURAYA */

02 Haziran 2012

İNDİR

Paint Shop Pro 7_Setup
Fotoğraf işleme Programı

Türkçe, Kullanımı Kolay, oldukça maharetli
(20.02.2018) İNDİR
Alternatif Link : İNDİRIExp Web Browser
06.08.2013

                                  Exe programını isteyenler için                        EXE İNDİR

İkinci El Araç Alım Satımında Kullanılan Computestest Cihazları Hakkında Bilgi Almak isterseniz Burayı tıklayın.

Güncelleme : 06.01.2015

BAŞLAT  (Masa Üstü Uygulaması)
Kurulumsuz, Sadece Exe Dosyası    ( 28.11.2015 )                               İNDİR


  Form Sürükleme, Form Köşelerini oval Yapma, Kullanıcı, Masaüstü,Bilgisayar, Belgeler, Aygıt ve yazıcılar..vb. klasörlerine ulaşma, Listview 'de arama, Seçilen satırı Enter veya tıklama ile çalıştırma., seçilen linkteki dosyanın klasörünü açtırma, ListView' de satır ve listeyi silme, .Xml formatlı kaydetme, ve okutma, Dosya sürükleyerek liste oluşturma, Detaylı ve liste halinde gösterme, Registerden ve Kaydedilen dosyadan geri yükleme,  Dizinden seçilenleri kaydetme ve tekrar çağırma, Çağrılan dosyaları ikonları ile gösterme gibi daha pek çok kodun bulunduğu bir proje...

                                                                                         Proje Kodları için  TIKLA


TABLI BROWSER_EXE                                       İNDİR
 KODLARINI İSTEYENLERE                             İNDİR


LWMP3_SETUP-V2.5.1.3             İNDİR
30.Nisan.2013


Bir müzik çalar.                   KOD İNDİRMasa Üstünde Fareye sağ tıkladığınızda Çıkan menüye  Çok sık Kullandığınız Programlarınızı eklemek istiyorsanız....

Son Güncelleme >>15.04.20013
                          SÜRÜCÜ İKONUNU DEĞİŞTİRME PROGRAMI   İNDİR                 Smart Install Maker v5.04               İNDİR 
 Smart Install Maker v5.0.2.10        (İNDİR)


Smart Install Maker, kolay araç kullanımı ve sade bir arayüz sayesinde, hazırlamış olduğunuz yazılımlar için profesyonelce kurulum (setup ) oluşturmaya yarayan bir programdır.

Smart Install Maker, tüm özellikleriyle hazırlamış olduğunuz kurulum paketlerini kolay bir şekilde derleyebilir. Windows sistem, kayıt kütüğü, kısayollar, lisans bilgisi, ActiveX denetimi, çalıştırılabilir komutlar, metin bilgileri ve daha fazlasını oluşturmayı sağlar. Özelleştirilebilir grafik kullanımı sayesinde uygulamalarınıza kendi grafik dosyanızı yerleştirebilirsiniz.
Program Rar ve Kabin dosyası biçimde veri sıkıştırmayı destekleyerek, hazırlamış olduğunuz çalışmaları internet üzerinden dağıtabilirsiniz.

Özellikleri:

  •  Sihirbaz arayüz
  •  Kullanımı kolay yazılım kurulumu
  •  Kabin ve Rar sıkıştırmayı destekler
  •  Çok dilli kurulum hazırlama imkanı
  •  Kaldırma geri bildirim desteği
  •  Kayıt kütüğü, ini, lisans bilgisi alma
  •  Kurulum arayüzünü değiştirme desteği
  •  Küçük boyut kurulum dosyası
  •  Özelleştirilebilir grafik kullanımı.


TURBO LAUNCH V.5.1.2           (İNDİR)

 
TurboLauch, akıllıca düşünülmüş kısayol çekmecesidir, şimdi onlarca yada yüzlerce program oyun gibi yazılımlarımız olur, bunların kısayolları arap saçı gibi karmakarışık olur, dağınıklığı sevmiyorsanız tam size göre, kategorinizi yazın, ve kısayolları o kısma sürükleyin hepsi bu. Program sağ altta küçük simge olarak durur tek tıkla açılır. Türkçe Yaması ve İlacı vardır.My Notes Keeper 2.4.1.1.26        (İNDİR)

Tek bir yerde kişisel notları ve bilgilerinizi tutun ...
My Notes Keeper Sekmeli + Ağaç yapısı, gelişmiş şifreleme ve şifre koruması ile güçlü ve kolay kullanımlı kişisel veritabanı programıdır.
My Notes Keeper size bilgi koruması sağlayan bir yazılımdır. Özellikleri; Arama, Case seçenekleri, değiştirilebilen dosya yapısı / link / image / saat / tarih / semboller / masa / tablo html yerleştirmesi. Txt, wri, rtf, Excell, Word, html ve dahası...


EssentialPIM.Pro.8.11.rar   (İNDİR)

Ücretsiz ve oldukça başarılı olan bu kişisel bilgi ve randevu yöneticisi olan yazılım ile günlük, haftalık, aylık veya yıllık planlarınızı organize edebilir, notlar alabilirsiniz. Yazılımın içerisinde bulunan adres defteri modülü sayesinde arkadaşlarınızın kişisel ve irtibat bilgilerini saklayabilirsiniz. 

Yazılım aynı zamanda istediğiniz kişiye e-posta göndermenize ve kişilerin resimlerini adres defterine eklemenize de yarıyor. Randevuları organize edebilir, alarm ile uyarmasını sağlayabilir, sürükle-bırak desteği ile RTF dahil tüm metin dosyalarını yazılım üzerine taşıyabilir, yaptığınız tüm işlemleri not veya ajanda olarak belge (rtf, csv, txt veya html) halinde saklayabilirsiniz. Outlook, Outlook Express programlarından ya da .csv dosyasından programa kişi aktarımı yapabilirsiniz.
NOT: Önce Programı Kurun Sonra buradan indirdiğiniz (ESSENTIAL_İLK_RESTORED-20nisan2012) data'sını tıklayın hangi programla açılacağını sorarsa kurulu yerden EssentialPimPro.exe yi işaretleyin Yüzlerce VB.NET 2010 Kod  örneği  açılacaktır.           DATA İNDİR  (eraslancemil49)                                                          (İNDİR) V.4.51

Restorator 2009 4-0 build 1807 & TR Yama (07.02.2015)       İNDİR

Restorator_2007_v3.70_1747                                                (İNDİR


Restorator ile elinizdeki programları kolaylıkla Türkçeye çevirebilir ve bilginize göre ufak yamalar hazırlayabilirsiniz.
Programın açabildiği dosya türleri arasında şunlar yeralmaktadır: .exe, .com, .dll, .scr, .sys, .drv, .tsp, .cpl
Restorator ile yanlızca 32 bit'lik programlar üzerinde işlem yapabilirsiniz. Türkçe yaması ve ilacı içinde...Recolored (Türkçe)(Siyah-Beyaz renklendirme) (İNDİR)

Recolored programı ile siyah-beyaz fotoğrafları kolaylıkla renklendirebilirsiniz. Program kolay bir kullanıma sahip, aile albümünden kalma eski siyah-beyaz fotoğraflarınızı renkli dijital fotoğraflar haline dönüştürüp çeşitli efektler uygulayabiliyorsunuz. Siz sadece hangi kısımların hangi renklere dönüştürüleceğini seçin, program sizin için uygulasın.
Güncelleme : 28.11.2015
Foxit-Phantom-2.2.0-Build_0926  (İNDİR)

Bir Microsoft Sertifikalı Partner olan Foxit Corporation’dan Foxit Phantom PDF Suite, dünya üzerine 100 milyondan fazla indirme ile Foxit Reader yazılımı da dahil Foxit’in ödüllü PDF araçları ürün grubuna katılmıştır. Foxit Phantom PDF Suite, PDF’in kurumsal kullanıcıları için hepsi bir arada bir çözüm sunar ve Adobe Acrobat’a makul bir alternatiftir.
Foxit Phantom PDF Suite 2.1, döküman akışını ve iş verimliliğini artıracak yeni birçok özellik ve fonksiyon içeriyor. OCR özelliği taranmış dökümanlarınız üzerinde arama yapmanızı ve metni seçebilmenizi imkan veriyor. Ayrıca yeni versiyonla beraber, üst bilgi, alt bilgi ve filigranları yöneterek, sayfa numarası, tarih, başlık ve arkaplan mesajları yönetebilirsiniz. Bu özellikler ve diğer yeni özellikler, Phantom PDF Suite’i iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi PDF çözümü haline getiriyor.
Hızlıca bir PDF dosyası mı yaratmak istiyorsunuz?
Foxit Phantom PDF Suite ile, yüzlerce dosya türünden standartlara uygun PDF dosyalarını, rakip araçlara oranla 3 kat daha hızlı yaratabilirsiniz. Kapladığı alan açısından küçük olan hafif bir uygulama çok kısa sürede Foxit Phantom PDF Suite’yi indirip kurmanız ve önünüze çıkan tüm PDF dokümanlarını güvenilir bir şekilde görüntülemeniz demektir.
Foxit Phantom PDF Suite çeşitli PDF dosyalarını birleştirebilir, ayırabilir ya da yeniden paketleyebilir. Dokümanlar safya numaraları, sayfa düzenleri ya da yer imlerine göre birleştirilebilir ya da ayrılabilir. Ayrıca Foxit Phantom PDF Suite mevcut dokümanları tek ya da birden fazla PDF dosyalarına toplu olarak çevirebilir.
Bir dokümanda hızlı bir şekilde değişiklik mi yapmak istiyorsunuz?
Diğer PDF araçlarının aksine Foxit Phantom PDF Suite içeriği doğrudan düzenlemenizi sağlar. Ya da yorum, vurgu, pul ve daha fazlasını eklemek için uygun açıklama araçlarını da kullanabilirsiniz. Sayfa silin, sayfa ve yeni PDF dokümanlarını ekleyin.
.
Düzenlemeyi bitirdikten sonra Foxit Phantom PDF Suite’in sağlam güvenlik özellikleri kurumsal dokümanlarınızın güvende olmasını sağlar. Dokümanları şifre ile koruyun, sertifika şifrelemeleri ekleyin ve dijital sertifikalar ile imzalayın.
Küçük, Hızlı ve Özellik Bakımından Zengin!
Phantom PDF Suite’de bir PDF uygulamasından beklediğiniz tüm popüler ve sıklıkla kullanılan özellikleri karmaşıklık olmadan bulabilirsiniz. Bilgisayarınızda 3 kata kadar daha hızlı performansa sahip olursunuz. Foxit Phantom PDF Suite sadece 116 MB’lık (OCR eklentisi dahil) disk alanına ihtiyaç duyar ve bu durum da uygulamayı verimli ve hızlı kılar. Uygulama, programı hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan sezgisel bir kullanıcı arayüzünde çalışır. Türkçe Yama ve İlaç dahil..
ErAsLinkNote_KOD  (Yenilenmiş ErAsRich_KOD Versiyonu)                              İNDİR   
ErAsLinkNote_EXE  (Yenilenmiş ErAsRich.exe Versiyonu)                              İNDİR
Güncelleme :15.01.2019ErAsRich_33.8.8_KOD    (Yeni Versiyon)                              İNDIR
ErAsRich_33.8.8_EXE    (Yeni Versiyon)                              İNDIR


                                  
   Güncelleme 13.12.2018

  22.01.2015 Güncellendi    
ErAsRich Editör _    _33.8.8                                                 (İNDİR)
ErAsRich Editör_KOD_33.8.8                                        İNDİR

RichTextBox ile yapılmış Word türü Bir      Text düzenleme Editörü.. Windows'un NotePad Editöründen daha kapsamlı, WinWord ve Word'den daha az yetenekleri olan bir Editör.

     Textlerimiz *.RTF ve *.TXT *.HTML biçiminde saklanabilir.

  Normal Bir Editörle yapılan işlemleri yapabilirsiniz.
   Metinlerinizi; Renklendirebilir, Farklı Font ve boyutları kullanabilir, Dışardan bir  dosyayı Editör üstüne sürükleyerek resim ekleyebilirsiniz.
   Dosyayı saklama biçimini saklama menüsünden seçip ".TXT" veya ".RTF" Formatında saklayabilirsiniz. Resim  ve renk içeren işlemlerde  Dosya biçimi ".RTF" olmalıdır.
   Sürüklenen (.txt,.rtf) türü Metin ve Resim dosyaları burada  açılır. Diğer tür dosyalar ise; Kendi türündeki programlarla otomatikman açılır.
   Sadece Değişiklik Yapılıp Saklanan dosyalar "Sık Çalıştırılanlar" Listesine eklenir.
  Dışardan ErAsRich Editör'e sürüklenen TXT , RTF, HTML uzantılı dosya açılır. Farklı Uzantılı ise ilgili Programla açılır.*.EXE ise çalıştırılır
  Gezginden Tıklanan txt ,rtf,  HTML  uzantılı dosyalar "Birlikte Aç" tan konumlandırılan bu programla açılır
  ErAsRich Text Editör içinden parlak URL satırları Çift Tıklanarak İnternet Explorer'de Açılabilir.EaMPlayer v.8.8.1.4_KOD  Win8 için  19.01. 2014               İNDİR
EaMPlayer_Setup v.8.8.1.4  Win8 için 19.01. 2014                      İNDİR


NOT :Win8 ile uyumlu değil EaMPlayer v.8.0.0


11.TEMMUZ.2012

Vb.NET 2010 ile Yaptığım Bu Medya Player Programının Çalışması için (Microsoft .NET Framework 4)  Bilgisayarınızda Kurulu olmalıdır.

Microsoft .NET Framework 4 İndirmek için  BURADAN veya Microsoft sitesinden indirebilirsiniz

Listeye Şarkı eklemek için :
1-Windows Gezgini ile birden çok parça seçip Form veya Liste üzerine taşıyın.
2-Dizin Ekle Menüsünden Bir dizin seçip entere basın o dizin ve alt dizinlerin tamamı listeye eklenir
3-"Dosya Ekle" menüsünden Çoklu *.mp3 Dosyalarını seçerek "Aç" düğmesine tıklayın
4- Liste Silme :
    Listede iken Alt+S tuşu ile tüm listeyi Del Tuşu ile seçili satırı silebilirsiniz
5-Dosya Saklama :
     Menüden Saklama biçimini seçip bir isim veriniz. "zeki müren.m3u" gibi..

     Liste formu, Ayarlar formu gizlenip gösterilir.Formlar istenildiğinde minimize edilerek en alttaki resimlerde görüldüğü gibi küçültülür.Formlar yapışkan olup sağ fare tuşu ile ayrılıp sürüklenebilir veya tekrar birleştirilir. Bunlar da minimize edilerek Saat sekmesinde gizlenir ikonuna tııklandığında gösterilir.
Saat sekmesindeki ikona sağ tıklandığında menüye ulaşılır.
      Ayarlar Penceresinde Genel sekmesinden ayarlar yapılabilir. PlayList Dizininden Uygulama Dizinine veya .M3u uzantılı PlayList dizinlerine ulaşılabilir
Formlar Yapışkan olup Ana Form ile birlikte, diğer formlar ise tek başına taşınabilir.

      
     

ALARMLI SAAT PROGRAM KODLARI (VB.NET 2010)


              Saat ve alarm, ayarlanan saatte ve istenen müzikle uyar yapan bir Alarmlı saat
               VB.NET 2010 ile yapılmış kod örneği

İNDİR
Son güncelleme:   02.Aralık.2012


E-POSTA GÖNDERME PROGRAM KODLARI  (VB.NET 2010)

E-Postanızı ve *.txt ile Resim dosyaları eklenerek gönderebilen bir E-Mail Gönderme program kodu. VB.NET 2010 ile yapıldı.

Son güncelleme:   02.Aralık.2012

ErNotePad_Kod-v 2.2.8.4

İNDİR

Son güncelleme:   9.02.2015

İnternet Explorer' den Direk kopyaladığınız her link anında bu programa kopyalanır ve saklanır.
Linklerinizi ve Notlarınızı tutabilen VB.NET 2010 ile yapılmış Setup İNDİRİN  sık kullandığınız linkleri ve notlarınız elinizin altında olsun. Son güncelleme 16.01.2014

1 yorum: